Chtěli byste vidět tohle?

Používejte i Vy pravidelně klinicky testovaný vitaminový přípravek pro tatínky!

FER14 EXTRA® - vitamín pro tatínky

Je známým faktem, že až 15 % manželských párů se přes veškerou snahu nemůže stát rodiči. Příčiny tohoto stavu jsou spojené v poměru zhruba půl na půl s organismem muže, nebo ženy. Mužské pohlavní buňky jsou během života každého muže vystaveny četným škodlivým vlivům, jako je znečištění životního prostředí nebo nevhodný životní styl. Často je i u zcela zdravých mužů vhodné vytvořit si stravovací návyky přispívající k zachování biologických funkcí jednotlivých buněk organismu.
Jde především o tyto látky: z aminokyselin je to arginin a taurin, z vitamínů B6, kyselina listová, β-karoten, vitamín B12, vitamín C, E a mimořádně důležitý vitamín D3, ze stopových prvků sem patří zinek, selén a dále k tomu přistupují různé minerální a jiné doplňky jako magnézium, L-karnitin nebo koenzym Q10. Je vědecky dokázáno, že doba pořebná k tvorbě a zrání spermií činí zhruba 3 měsíce, proto se u přípravku FER14 EXTRA® pro zvýšení účinku a dosažení prokazatelného efektu doporučuje dávkování po dvou tabletách denně po dobu minimálně 3 měsíců, avšak i jeho stálé užívání může značnou měrou přispět ke zlepšení celkového stavu organismu. Výběr jednotlivých komponent a určení jejich množství odpovídá poznatkům zachyceným v odborné literatuře. Přípravek napomáhá doplňovat nároky organismu dospělého člověka na vitamíny a minerální látky s přihlédnutím k tomu, že část těchto látek získává organismus i ze smíšené stravy.

Klinicky testovaný evropský přípravek

Tablety FER14 EXTRA® jsou spojeny se jmény dvou maďarských lékařů:

Mudr Miklós Szűcs, androlog, urolog, předseda Maďarské vědecké společnosti pro mužské zdraví, primář oddělení urologie a andrologie klinického centra KGYC Univerzity v Debrecín a

MUDr István Gál, Ph.D., interní lékař, výzkumník v oblasti lékařských věd, v současné době primář interního oddělení na klinice Mo i Rana Hospital v Norsku. Oba lékaři v roce 2007 na objednávku vyvinuli přípravek tohoto (podle odborné literatury optimálního) složení, který od té doby v mnoha případech potvrdil svou účinnost.
O prokazatelném účinku přípravku FER14 EXTRA® svědčí řada vědeckých článků a pojednání. V roce 2014 jeden z nejprestižnějších evropských andrologických časopisů (německá Andrologia) uveřejnil článek o skvělém účinku tohoto přípravku na zvýšení počtu spermií, jejich pohyblivost a jejich schopnost oplodnit vajíčko. (Podrobnosti k člunku zde.) Složení přípravku FER14 EXTRA® bylo zkoumáno v nezávislé rakouské laboratoři a jeho výroba probíhá v Maďarsku v podmínkách přísné kontroly kvality.

Přípravek je distribuován v těchto baleních:

1 krabička

Dávka na 1 měsíc

3 krabičky

Dávka na 3 měsíce

Denní dávka přípravku FER14 EXTRA® obsahuje:

Taurin
Magnézium
Karnitin
Arginin
C-vitamin
E-vitamin
D3 vitamin
Koenzim Q10
Cink
Béta karotin
B6-vitamin
Folsav
Szelén
B12-vitamin
250 mg
200 mg
200 mg
150 mg
120 mg
100,67 mg
25 µg
10 mg
14 mg
3,6 mg
1,5 mg
400 µg
35 µg
2,5 µg
Tím, že v koncentrované formě obsahuje 14 druhů účinných látek, které mají prokazatelný vliv na tvorbu, vývoj a zachování funkčnosti mužských pohlavních buněk. FER14 EXTRA® mimořádně zjednodušuje současný přísun řady účinných látek ve velkém množství do organismu. Jeho unikátní postavení mezi stravovými doplňky pro muže spočívá v tom, že v jedné tabletě obsahuje mimo jiné aminokyseliny působící jako antioxidanty, taurin, dále arginin, působící jako antioxidant s vlivem na tvorbu a zrání spermií, a rovněž koenzym Q10, který působí jako antioxidant a kromě toho má vliv na tvorbu a zrání mužských pohlavních buněk. Mimoto přípravek obsahuje ve velkém množství vitamíny skupiny E, C a B, vitamín D3, karnitin, beta-karoten, magnézium, selén a kyselinu listovou. Jde o přípravek vyvinutý v Maďarsku a v této zemi rovněž za přísné kontroly vyráběný.
Muži plánující založení rodiny si musí zajistit množství vitamínů potřebné ke správnému fungování mužských pohlavních buněk.

Při stavech po předčasném výronu semene (ejaculatio praecox) nezánětlivého původu, po zánětech prostaty, varlat a nadvarlat, po operativní léčbě rozšíření žil varlete a rovněž u mužů v přechodu je nutné zajistit potřebný přísun živin, což může vyžadovat určité doplňky stravy.

Na stránce s odbornou literaturou najdete řadu článků, které tyto poznatky potvrzují.
FER14 EXTRA® obsahuje antioxidanty: Příznivě působí na tvorbu a zrání spermií: Je důležitý rovněž pro tvorbu mužských pohlavních hormonů: Příznivě ovlivňuje syntézu kyseliny nukleové: Je důležitý pro motilitu (pohyblivost) spermií:
 • vitamíny skupiny C a E
 • beta-karoten
 • selén
 • zinek
 • koenzym Q10
 • taurin
 • arginin
 • vitamín B12
 • vitamín D3
 • kyselina listová
 • selén
 • magnézium
 • beta-karoten
 • vitamín B6
 • vitamín B12
 • kyselina listová
 • koenzym Q10
 • vitamín B12
 • vitamín D3
 • kyselina listová
 • zinek
 • L-karnitin

Doporučená dávka přípravku FER14 EXTRA®: 1 tableta denně po dobu tří měsíců, jedno balení obsahuje množství potřebné pro jeden měsíc. Potvrzuje to řada vědeckých pojednání uvedených na stránce s odbornou literaturou. Upozornění: Užívejte perorálně a nepřekračujte doporučené dávkování! Doplněk stravy nenahrazuje smíšenou stravu! Skladujte na suchém a chladném místě v původním balení! Nepoužívejte tablety s prošlou expirační dobou! Skladujte mimo dosah dětí! FER14 EXTRA® je doplněk stravy, tj. potravina sloužící k doplnění tradiční stravy, která v koncentrované formě obsahuje živiny, popř. látky biologicky ovlivňující stravování. nejde však o léčivý přípravek, není tedy určený pro léčení chorobných stavů a onemocnění.

envelopephone-handset